Η 4η και 5η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων των Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0
Πιερικός-Ηρακλής 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3
Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0
Ρεπό: Καμπανιακός

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1
ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0
Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2
Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αστέρας Παραποτάμου 2-0
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 (Άνευ αγώνα)
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1
ΝΠΣ Βόλος-Θήβα 2-1
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0
Ρεπό: Ρήγας Φεραίου

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0
Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4
Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0
Εθνικός-Ασπρόπυργος 4-0
Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1
Διαγόρας-Κερατσίνι 2-0
Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ένωση Ερμιονίδας 1-0
Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0
Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0
Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3

Η 3η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-1
ΑΟ Καβάλας – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4-0
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-3
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού 1-0
Δόξα Προσκυνητών – Άρης Αβάτου 0-0

2ος όμιλος
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός 3-0
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1
Νάουσα – Πιερικός 3-0
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-2
ΑΟ Καρδίας – Κιλκισιακός 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής 1-2
Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός 1-1
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 0-0
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας – Νέος Αμφίλοχος 0-3
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 4-0
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 1-0
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4ος όμιλος
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα 2-4
Αμβρυσσέας – Ρήγας Φεραίος 1-2
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αλμυρός ΓΣ 1-2
Βόλος ΝΠΣ – ΑΟ Σελλάνων 4-1
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

5ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 0-3
Ζάκυνθος – Πανηλειακός 0-3
Καλαμάτα – Παμβουπρασιακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων 1-0
Αχαϊκή – Παλληξουριακός 3-1

6ος ομιλος
Προοδευτική – Εθνικός 0-0
Ιάλυσος – Ζευγολατιό 4-1
Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι 1-0
Ασπρόπυργος – Ιωνικός 0-1
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου 0-0
Ρεπό: Κερατσίνι

7ος όμιλος
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός 2-1
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
Ερμιονίδα – Ερμής Κιβερίου 1-1
Τρίγλια Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς 1-2
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας 1-0
Ρεπό: Αιολικός

8ος όμιλος
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος 1-0
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 3-0
Κηφισιά – Ατσαλένιου 0-0
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός 1-1
Παλαιόχωρα – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
Ρεπό: Αιγάλεω

Η 2η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-1
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 2-0
Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών 1-2
Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-1

2ος όμιλος

Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσάϊκος 0-1
Πιερικός-Μακεδονικός 1-1
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα 3-1
Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-1
Ηρακλής-Αγρότικός Αστέρας 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Καρίτσας 4-0
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3ος όμιλος

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος 0-0
Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Νέος Αμφίλοχος-ΑΕ Λευκίμμης 1-2
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός 1-0
Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας 1-1
Ρεπό: Καστοριά

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Οπούντιος Μαρτίνου 4-1
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου 2-1
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αστέρας Ιτέας 3-1
Ρήγας Φεραίος-ΝΠΣ Βόλος 1-3
Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα 2-1
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

5ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
Πανηλειακός-Καλαματά 0-0
Ζάκυνθος-Αχαϊκή 0-0
Παλληξουριακός-Λεωνίδιο 1-0
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2

6ος όμιλος

Διαγόρας-Προοδευτική (Δευτέρα 9/10-15:30)
ΑΟ Ζευγολατιού-Ασπρόπυργος 0-1
Ιωνικός-Εθνικός 0-0
Λουτράκι-Κερατσίνι 0-1
Ιάλυσος-Ρόδος 1-1
Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

7ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 0-1
Ένωση Ερμιονίδας-Τριγλία Ραφήνας 2-0
Χαλκίδα-Αιολικός 0-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Πανθηραϊκός 2-1
Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός4-1
Ρεπό: Παναργειακός

8ος όμιλος

Ηλυσιακός-Ηρόδοτος 0-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-1
Ατσαλένιος-Αιγάλεω 0-0
Φωστήρας-Κηφισιά 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Άγιος Ιερόθεος 1-0
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Στον Κορυδαλλό κουμάντο κάνει η Προοδευτική

Κράτησε την παράδοση στο πειραϊκό ντέρμπι της πρεμιέρας της Γ’ Εθνικής η Προοδευτική! Με τον κόσμο της να δίνει ηχηρό παρών, η ομάδα του Κορυδαλλού επικράτησε 1-0 του Ιωνικού, ο οποίος έφυγε για ακόμα μια φορά με άδεια χέρια από τη συγκεκριμένη έδρα, σε ένα ντέρμπι από τα παλιά.

Η ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι περίπου 2000 φίλοι της Προοδευτικής στις εξέδρες βοήθησε το σύνολο του Λουκά Καραδήμου να μπει δυνατά. Στην μεγαλύτερη ευκαιρία του πρώτου μισού, το πλασέ του Ζίζηλα σταμάτησε στον Κουδεπίνη, όμως ο τερματοφύλακας του Ιωνικού δεν είχε την ίδια τύχη στη συνέχεια.

Με την έναρξη του δεύτερου μισού του ματς ο Κουρουϊκίδης έπιασε την κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Καλαϊτζίδη και άνοιξε το σκορ.

Η ένταση ανέβηκε, με τον Χριστόγλου του Ιωνικού να βλέπει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα στο 56’. Παρά το αριθμητικό μειονέκτημα, όμως, οι Νικαιώτες έχασαν σπουδαία ευκαιρία για το «Χ», με πέναλτι που κέρδισαν από τον Παπανικόλα. Ο Πλατάκας ανέλαβε την εκτέλεση, όμως ο Μπαντίκος έπεσε σωστά και κράτησε τη μεγάλη νίκη για την Προοδευτική.

Προοδευτικής (Λουκάς Καραδήμος): Μπαντίκος, Πολιανίδης (87′ Πέππας), Καλαϊτζίδης, Ζίζηλας, Παπανικόλας, Μάρης, Κόντε (46′ Βλάχος), Μπέλερης (73′ Ζαχαράτος), Κουρουικίδης, Ντάλλας (64′ Δικαιόπουλος), Καννελόπουλος

Ιωνικός (Μαργαρίτης Χατζηαλέξης): Κουρεπίνης, Χριστόγλου, Δημακάκος (88′ Σικαλιάς), Παντελίδης (66′ Καλτσάς), Κορνέζος, Κωστούλας, Πουλάκης (80′ Μανωλιάς), Πλακάς, Ρόβας, Νικολέτος (62′ Φιλιμέγκας), Πατσατζόγλου

Δείτε όλο το παιχνίδι εδώ:

Η 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Ολοκληρώθηκε σήμερα το κύριο μέρος της πρώτης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής. Χθες διεξήχθησαν δυο παιχνίδια, ανάμεσα στον Βόλο και τον Αστέρα Ιτέας που βρήκε νικητή την ομάδα του Βόλου με το ευρύ 5-0, ενώ στο άλλο ματς Κερατσίνι και Ιάλυσος ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.

Με το «αριστερό» ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Ηρακλής που έχασε με 2-0 από την Καρίτσα. Άγιος Ιερόθεος και Α.Ε. Μυλοποτάμου χάρισαν το ματς της αγωνιστικής με έξι τέρματα συνολικά, με τις δυο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 3-3 στο Περιστέρι.

Στο μεγάλο ντέρμπι του Κορυδαλλού, η Προοδευτική επικράτησε 1-0 τπυ Ιωνικού.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
ΑΕ Διδυμότειχου-Νέστος Χρυσούπολης Αναβολή
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-5
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού 2-2
Καβάλα-Άρης Αβάτου 3-1
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών 2-1
Ελπίδα Σκουτάρεως-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0

2ος όμιλος
Άρης Παλαιοχωρίου-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νάουσα 1-0
Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας 1-3
Εδεσσάικος-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-2
ΑΟ Καρδίας-Πιερικός 1-2
ΑΕ Καρίτσας-Ηρακλής 2-0
Ρεπό: Κιλκισιακός

3ος όμιλος
ΑΕ Ποντίων Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου 2-1
Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός 0-0
Μακεδονικός Φούφα-Νέος Αμφίλοχος 2-1
Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου 1-1
Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου 0-1
Ρεπό: Εθνικος Φιλιππιάδας

4ος όμιλος
Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0
Θήβα-ΑΟ Σελλανών 1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου 1-0
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος 0-1

ΝΠΣ Βόλος-Αστέρας Ιτέας 5-0
Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας Δίστομου 0-1
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Λεωνίδιου-Ζάκυνθος 0-1
Καλαμάτα-Αχαϊκή 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός 3-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληξουριακός 4-1

6ος όμιλος
Προοδευτική-Ιωνικός 1-0
Ασπρόπυργος-Ρόδος 1-0
Κερατσίνι-Ιάλυσος 1-1
Πέλοπας Κιάτου-Λουτράκι 0-5
Εθνικός-ΑΟ Ζευγολατιού 4-0
Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος
Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 3-0
Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου 0-0
Παναργειακός-Χαλκίδα 1-2
Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας 0-1
Ταμυναϊκός-Τριγλία Ραφήνας 3-0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

8ος όμιλος
Ηρόδοτος-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοπόταμου 3-3
Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος 2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Κηφισιά 1-1
Αιγάλεω-Φωστήρας 1-0
Ρεπό: Ηλυσιακός

Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού
Καβάλα – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
2η αγωνιστική
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκηνυτών
3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών – Άρης Αβάτου
4η αγωνιστική
Καβάλα – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα – Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών – Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα
10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σκουτάρεως

2ος όμιλος

1η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας 14 Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας 13 Ηρακλής
Μακεδονικός 12 Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας 11 Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 9 Νάουσα
Κιλκισιακός
2η αγωνιστική Α/Α
Κιλκισιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 4 Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά 6 ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός 7 Μακεδονικός
Ηρακλής 8 Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας 9 Νάουσα
Καμπανιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΟ Καρδίας
3η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 4 Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας 3 Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα 14 Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας 11 Καμπανιακός
Μακεδονικός
4η αγωνιστική Α/Α
ΑΟ Καρδίας 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός 6 ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός 7 Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός 11 Καμπανιακός
Ηρακλής 12 Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα
5η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 6 ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός 5 ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας 4 Εδεσσαϊκός
Νάουσα 3 Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός 13 Ηρακλής
Καμπανιακός
6η αγωνιστική Α/Α
Μακεδονικός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας 9 Νάουσα
Εδεσσαϊκός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός 11 Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά 14 Πιερικός
Ηρακλής
7η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 8 Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα 7 Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 6 ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός 5 ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας 4 Εδεσσαϊκός
Ηρακλής 3 Κιλκισιακός
Πιερικός 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
ΑΠΕ Λαγκαδά
8η αγωνιστική Α/Α
Νάουσα 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός 11 Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας 13 Ηρακλής
Εδεσσαϊκός 14 Πιερικός
Κιλκισιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
9η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός 9 Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας 8 Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής 7 Μακεδονικός
Πιερικός 6 ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά 5 ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 3 Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός
10η αγωνιστική Α/Α
Καμπανιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 12 Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα 13 Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας 14 Πιερικός
Μακεδονικός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός 3 Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας
11η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 12 Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής 11 Καμπανιακός
Πιερικός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά 9 Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 7 Μακεδονικός
Κιλκισιακός 6 ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός 5 ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας
12η αγωνιστική Α/Α
Ηρακλής 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας 14 Πιερικός
Καμπανιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας 3 Κιλκισιακός
Μακεδονικός 4 Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας 5 ΑΟ Καρδίας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
13η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 14 Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά 13 Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 11 Καμπανιακός
Κιλκισιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός 9 Νάουσα
ΑΟ Καρδίας 8 Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας 7 Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
14η αγωνιστική Α/Α
ΑΠΕ Λαγκαδά 1 Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας 3 Κιλκισιακός
Καμπανιακός 4 Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 5 ΑΟ Καρδίας
Νάουσα 6 ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας 7 Μακεδονικός
Πιερικός
15η αγωνιστική Α/Α
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός 14 Πιερικός
Εδεσσαϊκός 13 Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας 12 Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας 11 Καμπανιακός
Μακεδονικός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας 9 Νάουσα
Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος

1η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας
2η αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Καστοριά
3η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
4η αγωνιστική
Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Θεσπρωτός
5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
6η αγωνιστική
Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
Καστοριά – Θεσπρωτός
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου
7η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου
8η αγωνιστική
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου
Ρεπό: Πανλευκάδιος
9η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά – Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
11η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
Ρεπό: Τηλυκράτης
12η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου
13η αγωνιστική

Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων

4ος όμιλος

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός
2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρός – Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι
3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας
5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος – Θήβα
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος
6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
Θήβα – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων
7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: Θήβα
9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
Θήβα – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρός
ΑΠΟΚ Βελούχι – Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος
11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός – ΝΠΣ Βόλος
Θήβα – Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας – Θήβα
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
13η αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα – Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5ος όμιλος

1η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός
Καλαμάτα – Αχαϊκή
Λεωνίδιο – Ζάκυνθος
2η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός – Καλαμάτα
Παλληξουριακός – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος – Αχαϊκή
3η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος – Πανηλειακός
Αχαϊκή – Παλληξουριακός
4η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός – Αχαϊκή
Παλληξουριακός – Πανηλειακός
5η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Παναρκαδικός
6η αγωνιστική
Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
7η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος
Αχαϊκή – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός – Καλαμάτα
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων
8η αγωνιστική
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο – Πανηλειακός
Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης – Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός
Πανηλειακός – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης – Αστέρας Αμαλιάδας
10η αγωνιστική
Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας
11η αγωνιστική
Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο

6ος όμιλος

1η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιωνικός
Εθνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – ΑΟ Λουτράκι
Ασπρόπυργος – Ρόδος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιάλυσος
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου
2η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Προοδευτική
Ιωνικός – Εθνικός
ΑΟ Ζευγολατιού – Ασπρόπυργος
ΑΟ Λουτράκι – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιάλυσος – Ρόδος
Ρεπό: – Πέλοπας Κιάτου
3η αγωνιστική
Προοδευτική – Εθνικός
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου
Ασπρόπυργος – Ιωνικός
Ιάλυσος – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Πέλοπας Κιάτου – Προοδευτική
Εθνικός – Ασπρόπυργος
Διαγόρας Ρόδου – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Ιάλυσος
ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ρόδος
5η αγωνιστική
Προοδευτική – Ασπρόπυργος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου
Ιάλυσος – Εθνικός
Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΟ Λουτράκι – Ιωνικός
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
6η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ασπρόπυργος – Ιάλυσος
Πέλοπας Κιάτου – Ρόδος
Εθνικός – ΑΟ Λουτράκι
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ιωνικός
7η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιάλυσος
Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Λουτράκι – Ασπρόπυργος
ΑΟ Ζευγολατιού – Πέλοπας Κιάτου
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Εθνικός
8η αγωνιστική
Ρόδος – Προοδευτική
Ιάλυσος – ΑΟ Λουτράκι
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – Ιωνικός
Εθνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Ασπρόπυργος
9η αγωνιστική
Προοδευτική – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Ζευγολατιού – Ρόδος
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Διαγόρας Ρόδου – Ασπρόπυργος
Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: Ιάλυσος
10η αγωνιστική
ΑΟ Ζευγολατιού – Προοδευτική
Ρόδος – Ιωνικός
Ιάλυσος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
Ασπρόπυργος – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
11η αγωνιστική
Ιωνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Λουτράκι
Εθνικός – Ρόδος
Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος
Ασπρόπυργος – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
2η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς – Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: – Παναργειακός
3η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός
4η αγωνιστική
Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
5η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός
Αιολικός – Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου
6η αγωνιστική
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
7η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός
8η αγωνιστική
Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός
9η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
10η αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός – Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς
11η αγωνιστική
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός – Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Κηφισιά
Αιγάλεω – Φωστήρας
Ρεπό: Ηλυσιακός
2η αγωνιστική
Ηλυσιακός – Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιος – Αιγάλεω
Φωστήρας – Κηφισιά
Ρεπό: – Ερμής Ζωνιανών
3η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου
Κηφισιά – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Αιγάλεω
4η αγωνιστική
Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
ΟΦ Ιεράπετρας – Φωστήρας
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: Κηφισιά
5η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος
Κηφισιά – Ηλυσιακός
ΠΟ Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου
6η αγωνιστική
Αιγάλεω – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών – Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος – ΠΟ Ατσαλένιος
Ηλυσιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας
7η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Φωστήρας
Κηφισιά – Αιγάλεω
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
8η αγωνιστική
Κηφισιά – Ηρόδοτος
Φωστήρας – ΠΟ Ατσαλένιος
Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας
9η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕ Μυλοποτάμου – Κηφισιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω
Ηλυσιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Φωστήρας
10η αγωνιστική
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος
Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος
11η αγωνιστική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου
Ηλυσιακός – ΠΟ Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αιγάλεω
Ρεπό: Ηρόδοτος

Υπενθυμίζεται ότι από κάθε όμιλο τα σωματεία υποβιβάζονται ως ακολούθως:

1ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
2ος Όμιλος: υποβιβάζονται 7 σωματεία
3ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
4ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
5ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
6ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
7ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
8ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία

Καταρτίστηκαν οι οκτώ όμιλοι του νέου πρωταθλήματος στη Γ΄ Εθνική

Στον καταρτισμό των ομίλων της Γ΄Εθνικής προχώρησε την Τετάρτη (13/9) η Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ. Το ενδιαφέρον εστιαζόταν κυρίως στους ομίλους με τα νησιά. Στον 6ο όμιλο οι ομάδες των Δωδεκανήσων θα αγωνίζονται με αυτές του Πειραιά, της ΕΠΣΔΑ και της Κορινθίας. Στον 7ο όμιλο συμπεριλήφθηκαν οι ομάδες, .ΕΠΣΑΝΑ, Κυκλάδων, Λέσβου, Αργολίδας και Εύβοιας. Τέλος στον 8ο όμιλο είναι οι ομάδες της Κρήτης και της Αθήνας. Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 18/9 στις 12 στα γραφεία της ΕΠΟ. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει την Κυριακή 1/10.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

ΕΠΣ Έβρου (1) : ΑΕ Διδυμοτείχου
ΕΠΣ Θράκης (2) : Δόξα Προσκυνητών, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΕΠΣ Ξάνθης (2) : Ορφέας Ξάνθης, Άρης Αβάτου
ΕΠΣ Δράμας (1) : 1 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΕΠΣ Καβάλας (3) : Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Ορφανού
ΕΠΣ Σερρών (3) : Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

2ος όμιλος

ΕΠΣ Μακεδονίας (5) : ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας, Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας
ΕΠΣ Χαλκιδικής (1) : Άρης Παλαιοχωρίου
ΕΠΣ Κιλκίς (1) : Κιλκισιακός
ΕΠΣ Πέλλας (2) : Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός
ΕΠΣ Ημαθίας (3) : ΦΑΣ Νάουσα, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Φίλιππος Αλεξάνδρειας
ΕΠΣ Πιερίας (2) : Πιερικός, Ποσειδών Π. Πόρων

3ος όμιλος

ΕΠΣ Φλώρινας (1) : Ερμής Αμυνταίου
ΕΠΣ Καστοριάς (1) : Καστοριά
ΕΠΣ Ηπείρου (1) : Δόξα Κρανούλας
ΕΠΣ Θεσπρωτίας (2) : Θεσπρωτός, Αστέρας Παραποτάμου
ΕΠΣ Άρτας (1) : Σκουφάς Κομποτίου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας (3) : Τηλυκράτης, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανελευκάδιος
ΕΠΣ Κέρκυρας (1) : ΑΕ Λευκίμμης
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας (1) : Νέος Αμφίλοχος
ΕΠΣ Κοζάνης (2) : Μακεδονικός Φούφα, ΑΕΠ Καραγιαννίων

4ος όμιλος

ΕΠΣ Λάρισας (1) : Αχιλλέας Φαρσάλων
ΕΠΣ Τρικάλων (1) : Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας (1) : ΑΟ Σελλάνων
ΕΠΣ Θεσσαλίας (5) : Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, Γ.Σ. Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ
ΕΠΣ Φθιώτιδας (1) : Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Ευρυτανίας (1) : ΑΠΟΚ Βελούχι
ΕΠΣ Φωκίδας (1) : Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Βοιωτίας (2) : ΑΟ Θήβα, ΑΠΟ Αμβρυσσέας

5ος όμιλος

ΕΠΣ Κεφαλληνίας (1) : Παλληξουριακός
ΕΠΣ Ζακύνθου (1) : Ζάκυνθος
ΕΠΣ Αχαΐας (2) : Αχαϊκή, Διαγόρας Βραχνέικων
ΕΠΣ Ηλείας (3) : ΠΑΟ Βάρδας, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός
ΕΠΣ Μεσσηνίας (2) : Τσικλητήρας Πύλου, Καλαμάτα
ΕΠΣ Λακωνίας (1) : Αστέρας Βλαχιώτη
ΕΠΣ Αρκαδίας (2) : Παναρκαδικός, Λεωνίδιο

6ος όμιλος

ΕΠΣ Πειραιά (4) : Ιωνικός, Εθνικός, Προοδευτική, ΑΠΟ Κερατσίνι
ΕΠΣ Κορίνθου (3) : ΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου
ΕΠΣ Δωδεκανήσου (3) : Ιάλυσος Ρόδου, ΑΣ Ρόδος, Διαγόρας Ρόδου
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής (1) : Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας

7ος όμιλος

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής (3) : Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας, Αήττητος Σπάτων
ΕΠΣ Αργολίδας (3) : ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ερμής Κιβερίου
ΕΠΣ Λέσβου (2) : Αιολικός, Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΕΠΣ Κυκλάδων (1) : Πανθηραϊκός
ΕΠΣ Εύβοιας (2) : ΑΟ Χαλκίς, Ταμυναϊκός

8ος όμιλος

ΕΠΣ Αθηνών (5) : Άγιος Ιερόθεος, Φωστήρας, ΑΕ Κηφισιά, Ηλυσιακός, Αιγάλεω
ΕΠΣ Χανίων (1) : ΑΟ Παλαιόχωρας
ΕΠΣ Ρεθύμνου (2) : Ερμής Ζωνιανών, ΑΕ Μυλοποτάμου
ΕΠΣ Ηρακλείου (2) : Ατσαλένιος, Ηρόδοτος
ΕΠΣ Λασιθίου (1) : ΟΦ Ιεράπετρας