Το Σαββατοκύριακο 21-22/10 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 0-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ 1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 0-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ 1-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Διακόπηκε
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ 0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ 4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ 1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 4-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 1-0
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ 2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 2-5

Το Σαββατοκύριακο 14-15/10 στον Πειραιά

Η 4η αγωνιστική της Α’ και Β’ κατηγορίας και η3η αγωνιστική της Γ’.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ 0-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 5-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 4-1
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 2-0
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ 2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2-2

Η 3η φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Ολοκληρώθηκε η 3η φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά.

Από τις ομάδες της Γ’ Εθνικής, η Προοδευτική πέρασε στην επόμενη φάση με νίκη 1-2 επί της ΑΕ Περάματος. Το ντέρμπι Κερατσίνι-Εθνικός, βρήκε νικητές τους Πειραιώτες με 0-1 στην παράταση, ενώ ο Ιωνικός πέρασε χωρίς αγώνα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-1 παρ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ 0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 4-5 παρ.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ 1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-2

Το Σαββατοκύριακο 7-8/10 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ Αναβλήθηκε
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 5-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ 1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ 0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ 1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 6-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1-5
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ 3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ 0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0-1

ΕΠΣΠ: Το Σαββατοκύριακο 30/9 – 1/10

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 30/9-1/10 στα γήπεδα του Πειραιά.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 0-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 3-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ 2-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 4-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0-5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ 1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 3-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ 0-1
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 0-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ 3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1-2

Η κλήρωση της 3ης και 4ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στο Δημαρχείο Κορυδαλλού η κλήρωση της 3ης και 4ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018. Αναλυτικά η κλήρωση έχει ως εξής:

3η ΦΑΣΗ

1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

2. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

9. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

10. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

11. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

*Χωρίς αγώνα προκρίνονται στην 4η Φάση τα σωματεία ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ, ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ.

*Οι αγώνες είναι μονοί και προγραμματισμένοι να διεξαχθούν τις Τετάρτες 4 & 10 Οκτωβρίου.

4η ΦΑΣΗ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 10

2. ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

3. ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΝΙΚΗΤΗΣ 5

4. ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΙΩΝΙΚΟΣ

5. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 1

6. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 4

7. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 7

8. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 9

*Οι αγώνες είναι μονοί και προγραμματισμένοι να διεξαχθούν την Τετάρτη 1η Νοεμβρίου.

Το Σαββατοκύριακο 23-24/9 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ 3-0 α.α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 10-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 5-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ 1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1-3
ΘΗΣΕΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 1-5